کالایی در سبد نیست
تهران - اسلامشهر

Tumblr

وبلاگ تکتا

شغل های مناسب برای افراد درون گرا

شغل های مناسب برای افراد درون گرا

درون گرایان اغلب سخت کوش هستند و نیاز به فضا و استراحت دارند. آن‌ها تمایل دارند که احساس و انرژی خود را در هر چیزی قرار دهند ،  اما گاهی اوقات این باعث می‌شود که آن‌ها احساس تهی بودن کنند  - به خصوص در دنیای کسب‌وکار.  با این حال ، برای هر شخصیت شغلی وجود دارد.  روی پیدا کردن موقعیتی تمرکز کنید که برای نیازهای شما مناسب باشد.  اگر فرد درون‌گرایی هستید  5 شغل بالقوه پیشنهاد ما به شماست .

 

 

1 - صنایع دستی و هنر

اگر شما یک چشم خلاق و استعداد هنری دارید ، به یک هنرمند خوب تبدیل شوید.  شما می‌توانید طراح سفال ، محصولات شیشه‌ای ، منسوجات و غیره باشید و در عین حال سود خود را به دست آورید. این صنعت برای افراد مستقل و خلاق که مایل به تقسیم کار خود هستند، خوب است .

 

2 - تکنسین علوم پزشکی قانونی

بسیاری از درون گرایان به دلیل ذهن باز و توجه به جزئیات ،  کارآگاهان خوبی می شوند. یک تکنسین علم پزشکی قانونی یک ایده عالی است اگر شما ترجیح می‌دهید که پشت صحنه کار کنید. متخصصان پزشکی قانونی ،  اغلب در یک محیط آزمایشگاه ،  شواهد را جمع‌آوری و تحلیل می‌کنند .

 

3 - عکاسی

درون‌گرا اغلب دنیا را متفاوت از دیگران می‌بیند . چشم‌انداز منحصر به فرد آن‌ها می‌تواند برای عکاسی موقعیت عالی ایجاد کند و به دیگران اجازه می‌دهد تا دنیا را از تمام زوایا ببینند.  به عنوان یک عکاس ، شما می‌توانید مستقل و یا برای یک شرکت بزرگ‌تر کار کنید - به عنوان مثال ، به عنوان یک عکاس مستقل و یا عکاس خبری املاک و مستغلات .

 

4 - متخصص نگهداری گل و گیاه

شما به عنوان یک متخصص نگهداری گل و گیاه و درختان، باید روز کاری خود را در آرامش و سکوت فضای باز، مدیریت جنگل‌ها ، پارک‌ها ، مراتع و غیره صرف کنید .  با مدرک لیسانس ، شما می‌توانید برای دولت یا زمین‌های تحت مالکیت خصوصی کار کنید ، جایی که مشتریان شما پوشش گیاهی دارند .

 

5 - نویسندگی

درون گرایان مشتاق تنهایی و سکوت هستند ، به این معنی که آن‌ها به دنبال فرصت‌هایی برای تنها بودن با افکار خود هستند .  این نشانه خوبی برای نویسندگان است ، که تخیلات آن‌ها دروازه‌های آن‌ها به موفقیت است .  کانال آن افکار را برای خلق یک داستان منحصر به فرد ایجاد کنید که شما می‌توانید آن را به طور سنتی منتشر کنید یا از طریق انتشارات و موسسه هایی که برای این کار وجود دارند، همینطور می توانید بصورت کتاب دیجیتال بفروشید.


 848,    27  مرداد  1397 ,   وبلاگ تکتا

نظر دادن