کالایی در سبد نیست
تهران - اسلامشهر

Tumblr

وبلاگ تکتا

بزرگترین اشتباهات یک طراح سایت

بسیاری از طراحان وب هنگام ایجاد یک صفحه وب، اشتباهات مهلک مرتکب می‌شوند. اگر کسب‌وکار شما به یک وب سایت بستگی دارد، پس لازم است که یک کار عالی انجام دهید. تا زمانی که در حال درج یک مطلب در سایت خود هستید مخاطب شما جذب خواهد شد.  کارآفرینان بر این باورند که یک سایت خوب می تواند کسب و کار را به طرز شگفت آوری رونق دهد و در عین حال سود چشم گیری نصیب آن کسب و کار خواهد شد. در اینجا اشتباهاتی وجود دارد که باعث نابودی سایت خواهد شد و بسیاری از سازندگان وب مرتکب آن می شوند.

 

 حذف دکمه بازگشت

 بسیاری از توسعه دهندگان سایت فکر می کنند حذف دکمه بازگشت یک حرکت هوشمندانه است. بنابراین وقتی دکمه بازگشت را میزنیم چند اتفاق ناخواسته رخ می دهد. به عنوان مثال: شما می‌توانید به سمت یک مکان ناخواسته و ناشناس هدایت شوید. دکمه بازگشت می‌تواند همان حالت را داشته باشد، به این معنی است که واکنش نمی‌دهد چون غیر فعال شده، یا یک پنجره جدید می‌تواند ظاهر شود . تمام این اعمال می‌تواند موجب ناراحتی مردم شود و باعث شود که آن‌ها از وب سایت شما متنفر شوند زیرا آن‌ها از تنظیمات جدید ناراحت خواهند شد و منجر به کاهش ترافیک سایت شما خواهد شد. توصیه ما این است که این روند را فراموش کنیم.

 

بازکردن پنجره های جدید

قدیم تر ها این اقدام به عنوان یک عمل محبوب به شمار می آمد و هر بار که کاربر روی یک لینک کلیک می کرد در صفحه جدید باز می شد. در حال حاضر این حرکت به عنوان یک حرکت آزار دهنده به شمار می آید. این عمل سرعت سیستم را کاهش می دهد. به طور کلی این امر باعث پیچیدگی مرور صفحات می شود. استفاده از این روش بسیار ساده است اما این کار را انجام ندهید. شما باید اجازه دهید بازدیدکنندگان تصمیم بگیرند این کار را انجام دهند یا نه.

 

اضافه نکردن اطلاعات تماس

contactاگر در حال حاضر از وب سایت برای کسب و کارتان استفاده می کنید باید به افراد اجازه دهید که شما را پیدا کنند. اگر چیزی می فروشید لازم که چندین روش برای پیدا کردن شما به مشتریانتان در اختیارشان بگذارید. عاقلانه ترین کار این است که از فرم تماس با ما استفاده کنید که مخاطب را مستقیم به ایمیل ، تلفن تماس و آدرس تان هدایت کند. این لینک باید در تمام صفحات شما باشد. حتی اگر هیچ منفعتی از این لینک نداشته باشید حضور این صفحه در سایت شما شفافیت را به سایت شما اضافه می کند و به بازدیدکنندگان آینده کمک خواهد کرد. پیشنهاد ما این است که یک آیتم در منو با این عنوان داشته باشید.
 

از لینک های شکسته اجتناب کنید

احتمالاً شما در گذشته با این تجربه آشنا شده اید که یک لینک از بین رفته است و شما با اعتماد به آن سایت، لینک را درون مطلب خود گذاشته اید. اما چه اتفاقی می افتد زمانی که کاربر شما روی لینک شکسته کلیک می کند و با صفحه ناموجود برخورد می کند. این امر می تواند باعث دردسر برای همه کاربران باشد. علاوه بر این شما باید به طور مرتب سایت خود را چک کنید تا مطمئن شوید همه چیز مرتب است. برای جلوگیری از این اشتباهات می توانید فرم های کوتاهی را ایجاد کنید تا کاربران به شما اطلاع دهند که در سایت شما چه خطاهای وجود دارد.


 652,    17  خرداد  1397 ,   کسب مهارت

نظر دادن