کالایی در سبد نیست
تهران - اسلامشهر

Tumblr

وبلاگ تکتا

چگونه طراحی سایت موفق شویم؟

چگونه یک طراح وب موفق شویم؟ 4 راهکار

با توجه به اینکه ما در عصر اینترنت و ارتباطات زندگی میکنیم و بازار اینترنت نیز با توسعه دهندگان وب یا طراحان وب سایت شناخته می شود. اما با این حال تقاضا برای آنها بسیار زیاد است. اما شما باید مهارت هایی کسب کنید و تفاوت هایی از خود نشان دهید که در این بازار وسیع بتوانید رقابت کنید. قبل از اینکه کار حرفه ای خود را شروع کنید باید نکاتی را رعایت کنید که ما در اینجا بیان خواهیم کرد، پس نگران نباشید. در این مقاله قصد داریم 4 راهکار به شما ارائه دهیم تا با دیگران متفاوت باشید. با خواندن این مقاله درک عمیقی در این باره کسب کنید.

مهارت های ارتباطی خود را تقویت کنید

ارتباط موثر مهارتی است که می تواند به شما کمک کند تا وارد بازار کار شوید. زمانی که شما با مشتری صحبت می کنید مهارت ارتباط شما اهمیت دو چندانی پیدا می کند. این یکی از اولین چیزهایی است که مشتری ها متوجه آن می شوند، شما باید بتوانید ایده های خود را ارائه دهید و بتوانید هوشمندانه در مورد ایده های طراحی خود صحبت نمایید. به طور مثال : چرا باید مشتریان شما را انتخاب کنند؟ چگونه می توانند کسب و کار خود را بهبود ببخشند. همیشه بخاطر داشته باشید که مشتری های همه نیازهای خود را نمی دانند. همچنین گاهی ممکن است با مشتری به اختلاف بخورید و این مهارت می تواند مشکل گشای شما باشد. پیشنهاد میکنم به وب سایت بیشتر از یک نفر سر بزنید.

 

قادر باشید که خدمات خود را به فروش برسانید

 با اینکه این شغل از دیدگاه طراحان بسیار جذاب است اما همانند یک جنگل است و تنها قویترین ها می توانند زنده بمانند. امروزه طراحان وب مشکلات بسیار زیادی دارند و تنها کسانی که بهترین مهارت ها را دارند موفق می شوند. اگر می خواهید در این رقابت موفق شوید باید خودتان و مهارت هایتان را تبلیغ کنید. طبیعتاً طراحان متواضع هستند و دروغ نمی گویند. اما اگر می خواهید در این کسب و کار موفق شوید باید مبارزه کنید و اعلام حضور نمایید. روش های زیادی برای انجام این کار وجود دارد: استفاده از شبکه های اجتماعی ، بازاریابی از طریق کارت ویزیت ، فعالیت در انجمن ها. از طرف دیگر در انتخاب مشتری سخت گیری نکنید.

 

 پیش از طراحی برنامه ریزی کنید

 الهام بخش ترین قسمت کار همین است، اما اگر صبر کنید تا خود به خود به شما الهام شود سخت در اشتباهید و پول و زمان خود را هدر خواهید داد. شما می توانید از راه های مختلف برای بالابردن خلاقیت و برنامه ریزی استفاده کنید و تحقیقات برای هر پروژه امری ضروری است. اول از همه زمان بگذارید و به شرکت مشتری بروید و تحقیق کنید. از مشتری در مورد خواسته و نیازهایش سوال کنید. سپس به کارهای رقبای خود نگاهی بیاندازید و ببینید در این زمینه چه کارهایی کرده اند و بعد از آن با پیاده سازی همه این موارد روی کاغذ برنامه ریزی کنید. اگر چه معمولاً برای طراحان وب سایت برنامه ریزی خیلی جالب نیست ولی برای متفاوت بودن نیاز هست این کار صورت گیرد. 

 

بازخورد بگیرید

زمانی که که کارتان به پایان رسید از مشتریتان بازخورد بگیرید. مهم است که بازخورد را بپذیرید و مقاومت نکنید، مهم نیست که نتیجه آن چه خواهد بود. داشتن یک اعتقاد درونی برای هر کسب و کاری ضروری است، بدین ترتیب می توانید مهارت های خود را در این شغل بهبود ببخشید. کمی زمان بگذارید و اجازه بدهید دیگران کارهای شما را نقد و بررسی کنند و از شنیدن معایب کار نگران نشوید بلکه از آن به نفع خود بهره ببرید. غرور در کار می تواند بزرگترین دشمن شما باشد. این یک قانون است که برای موفقیت در هر کاری نیاز به صبر و تحمل و گذشت زمان وجو دارد و تفکر موفقیت یک شبه خیالی واهی بیشتر نیست.

 

با تشکر از شما دوست عزیز که وقت گذاشتید و مقاله را مطالعه نمودید، لطفاً نظر خودتان را ثبت کنید.

در صورتی که نیاز به دوره آموزشی دارید از طریق منوی ارتباط با ما و پشتیبانی آنلاین با ما در ارتباط باشید.


 578,    17  خرداد  1397 ,   کسب مهارت

نظر دادن